Skip to content

Rita Ora publikon pjesën e dytë të ‘Shine Ya Light’

June 15, 2013

Rita Ora publikon pjesën e dytë të ‘Shine Ya Light’Ylli kosovar e cila ka bërë famë ndërkombëtare, Rita ORA ka publikuar një version të ri të videos së këngës “Shine Ya Light”, të cilin e kishte realizuar në Kosovë.

Rita edhe në skenat e reja të videos “Shine Ya Light” ka përdorur xhirimet e bëra në Kosovë dhe kjo është videoja e saj e dytë për këtë vit që ajo e publikon pak para verës.

Videoja e dytë që ka sjell këngëtarja 21-vjeçare është edhe më i fuqishëm se i pari, përderisa ai ka filluar të transmetohet në të gjithë televizionet e muzikës argëtuese në Botë, përfshirë MTV dhe Viva.

Kujtojmë se muaj më parë ajo kishte publikuar videokëngën ‘Radioactive’, e cila pati një numër të madh të shikuesve dhe gjendej në vendet e para në top-listat britanike dhe disa vendeve tjera botërore.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: