Skip to content

Rita Ora ndryshon pamje

June 18, 2013

Një ditë shfaqet me flokë të shkurtëra dhe të nesërmen me të gjata. Kjo është Rita Ora dhe stili i saj gjithmonë në ndryshim. 

Këngëtarja me origjinë kosovare u fotografua të dielën në Los Anxhelos, me flokët e saj të gjata të rikthyera, falë zgjatimeve që kishte vendosur.

Për 22-vjeçaren, momenti në të cilin u fotografua ishte një prej momenteve të pakta të pushimit, në mes të punës për regjistrimin e albumit të saj të ri muzikor.

Më parë gjatë javës, Rita u fotografua në dalje të një palestre në Beverli Hills, gjithmonë e kujdesshme për të ruajtur tonifikimin dhe linjat e saj të admiruara.

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: