Skip to content

Suares : Nuk ka oferta per mua

June 18, 2013

image

Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez, ka bërë të ditur se askush nuk ka kontaktuar me të e as me klubin e tij.

Uruguaiani është nën shënjestrën e Real Madridit këtë edicion dhe ka mundësi të mëdha që ai të luajë për klubin mbretëror sezonin e ardhshëm. Por, vetë lojtari ka bërë të ditur se nuk ka pasur ndonjë ofertë për të deri më tani.

“Askush nuk ka kontaktuar me mua ose me Liverpoolin. Mediat kanë folur shumë për të ardhmen time por nuk ka asgjë konkrete, të gjitha janë spekulime”, deklaroi Suarez për AS.

Advertisements

From → Sport

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: