Skip to content

Mariah Carey tregon format

June 19, 2013

Është nëna e dy binjakëve, por Mariah Carey ka një fizik që çdo femër do e kishte zili. Këngëtarja 43-vjeçare tregoi format e saj në një monokini të zi gjatë xhirimit të videoklipit të saj të ri, në Itali, duke treguar se ka ardhur sërish në formë. 

Mariah shtoi rreth 30 kilogramë gjatë shtatzënisë së saj dhe iu desh 1 vit për të rifituar formën.

Ajo e ka shpjeguar kështu rënien në peshë: “U shëndosha shumë dhe fillova t’i kuptoj njerëzit që duan të humbasin në peshë. Nuk më mjaftonte më stërvitja, por duhej edhe një dietë e rreptë. Eci shumë dhe gjithashtu bëj shumë not në pishinë.”

Advertisements

From → Show-biz

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: